• +48 500 369 356
  • ul. Św.Franciszka z Asyżu 27 , 90-479 Łódź
  • biuro@plaskidach.pl

Membrany dachowe PVC i PCV

 

Membrany dachowe są wytwarzane z miękkiego polichlorku winylu PVC-P. Materiał ten jest używany głównie jako pokrycie wierzchnie dachów płaskich i stanowi alternatywę dla tradycyjnych materiałów pokryciowych dachu.

Membrany dachowe PVC ze względu na doskonałe właściwości materiałowe układa się jednowarstwowo. Jednocześnie jej montaż jest niezwykle prosty. Membrany dachowe jednowarstwowe po uprzednim zamocowaniu do podłoża konstrukcyjnego łączy się przez zgrzewanie gorącym powietrzem – nasza firma wykorzystuje do tego automat firmy LEISTER.

Membrana dachowa jest łatwa i szybka w montażu, można ją ponadto stosować w dowolnym projekcie i do każdej konstrukcji. Konserwacja i utrzymanie właściwych parametrów technicznych dachu, na którym położono membrany dachowe jednowarstwowe, jest natomiast tania i nie wymaga szczególnego wysiłku.

 

PVC

 

Zalety membran PVC

  • Redukcja ciężaru dachu i oszczędności w konstrukcji nośnej (pięciokrotnie niższy ciężar w porównaniu z tradycyjnymi wielowarstwowymi systemami).
  • Możliwość układania pokryć na dachach o dowolnym kształcie i konstrukcji, wysoka estetyka .
  • Czystość prac montażowych
  • Wyrób paroprzepuszczalny, elastyczny, o wysokiej odporności na rozrywanie i przebijanie.
  • Wyrób odporny na ogień zewnętrzny i nierozprzestrzeniający ognia

 

Membrany PCV

Membrany PCV to materiał pokryciowy wykorzystywany do krycia i modernizowania dachów płaskich. Doskonałe właściwości uszczelniające oraz brak przepuszczalności gazów i płynów w połączeniu z łatwością montażu (zgrzewanie gorącym powietrzem) czynią z nich doskonałą alternatywę przy ocieplaniu dachu. Membrany PCV są całkowicie obojętne dla środowiska, jednocześnie są wyjątkowo trwałe i odporne. To znakomite, ekologiczne rozwiązanie na długie lata. Nasza firma stosuje jedynie membrany PCV uznanych producentów.

Do naszych prac wykorzystujemy głównie produkty firmy SIKA.
Sika_NoClaim_pos_rgb_30