• +48 500 369 356
  • ul. Św.Franciszka z Asyżu 27 , 90-479 Łódź
  • biuro@plaskidach.pl

Dachy płaskie

Wykonujemy nowoczesne dachy płaskie. Oferowany system dachowy wyróżnia ciekawa estetyka oraz wysoka funkcjonalność. Płaskie dachy, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, są rozwiązaniem wysoce energooszczędnym i tym samym ekologicznym. By proponowane przez nas rozwiązania w pełni spełniły Państwa oczekiwania oferujemy także profesjonalne doradztwo.
Dach płaski to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i oszczędności – sprawdź naszą ofertę.

Dach płaski izolacja

Każdy dach płaski wyposażony jest w indywidualnie dobraną izolację termiczną, stosujemy również wysokiej jakości membrany, co zapewnia trwałość oraz znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na energię obiektu. Wykorzystujemy jedynie materiały najlepszej jakości, dzięki czemu macie Państwo gwarancję najwyższego standardu wykonania.

squer1
squer3
squer2
squer4

Zalety montażu dachów płaskich

 

Płaskich dachów nie trzeba wentylować, jak ma to miejsce w przypadku montażu dachu ze spadkiem. Wysokojakościowa izolacja, która zostaje wykonana podczas układania dachu płaskiego, zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Co więcej, konstrukcja ta odporna jest na działanie silnego wiatru. Jednospadowe, płaskie dachy nie są narażone na zerwania połaci, jak może stać się w przypadku dachów dwuspadowych lub czterospadowych. 

Zdecydowanie się na montaż dachu płaskiego jest rozwiązaniem dużo bardziej ekonomicznym. Aby pokryć nim budynek, potrzeba zużyć o wiele mniej materiałów niż w przypadku dachów skośnych. Dwuspadowe lub czterospadowe konstrukcje muszą zostać zbudowane na stelażach, co wiąże się z podwyższonymi kosztami wykonawstwa. 

Płaskie dachy wyróżnia także nowoczesny i ponadczasowy design. Do ich montażu wykorzystywane są najnowszej generacji materiały, które podwyższają wytrzymałość konstrukcji. Jeśli mają Państwo pytania związane z ofertą, zapraszamy do kontaktu. Zatrudniamy zespół fachowych pracowników i doradców, który z chęcią udzieli odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.